Novinky

Kontakty

koupelny.cz
Za Tratí 6
196 00 Praha 9 - Čakovice
tel: +420 283 933 030
info@koupelny.cz

Od 1.3.2017 EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


» O společnosti
O společnosti

Koupelny.cz = nová idea, nová perspektiva

Historie firmy

Firma Koupelny.cz vznikla v roce 1998 jako specializovaný velkoobchod a maloobchod s výrobky společnosti RAKO. Od roku 2000 došlo k rozšíření sortimentu o další tuzemské výrobce, a to Keramika HOB a BohemiaGres , dnes vše skupina Lasselsberger. V roce 2005 jsme rozšířili prodejní sortiment o kontaktní zateplovací materiály, ať už značkové WeberTerrranova, tak i neznačkové - ekonomické. Samozřejmostí jsou všechny doprovodné materiály jako jsou stavební lepidla, spárovací malty, obkladové a podlahové lišty, hydroizolace nebo podlahová topení. V současnosti zahrnuje prodávaný sortiment všechny domácí a několik zahraničních výrobců obkladů, dlažeb a materiálů pro realizaci koupelny či kuchyně.

Naše strategie

V naší prodejně Vám poradí a doporučí vhodné materiály a jejich použití zkušení a vyškolení pracovníci. Naše reference jsou roky strávené v oboru a řady spokojených zákazníků. Snažíme se držet ceny na nejnižší cenové hladině, o čemž svědčí také mnoho zákazníků z řad maloobchodních prodejců koupelnového vybavení.

Zaujala Vás naše nabídka či ceny?

Pak nás neváhejte kontaktovat emailem, telefonicky nebo osobně, abychom Vám potvrdili dostupnost zvoleného zboží.

Provozovatel

Ing.Radek Fačkovec, Jateční 29, 170 00 Praha 7, IČ66463165, DČ6801310043

MzgyO